Mexc Yardım Tırları Afet Bölgesine Ulaştı!

a21ioxr.png

Türkiye'de 6 Şubat itibarıyla meydana gelen deprem, Türkiye'nin birçok bölgesini etkiledi. Deprem sırasında çok sayıda insanın evlerini kaybetmesi durumunda, Türkiye'nin farklı bölgelerinden yardım aracılarımızın ortalık alanlarınıza ulaşması için çalışmalar yapılmaktadır.

Türkiye'deki deprem sonrasında hayatını kaybedenlerin sayısı henüz netlik kazanmadı. Ancak, çok sayıda insan evlerini kaybetti. Bu nedenle, Türkiye'de deprem sonrası yardım aracılarının hizmete girmesi gerekiyor.

Türkiye'de deprem sonrasında birçok bölgeden yardım aracılarının gelmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Türkiye'deki yardımlaşma kuruluşları, ülkenin farklı bölgelerinden birçok araç göndermek için çalışmalarına hız vermiş durumda.

5xqiu19.jpeg

Türkiye'deki deprem sonrası MEXC Türkiye ekibi derhal yetkililer ile iletişime geçerek ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini açıklayarak Türkiye temsilcileri ile birlikte hemen "Türkiye Deprem Yardım Özel Timi"ni kurdu. "Türkiye Deprem Yardım Özel Timi" üyeleri bol miktarda gıda, içecek, temizlik, temel ihtiyaç ve barınma malzemeleri satın alarak ilk parti yardım tırını afet bölgesine gönderdi.

gl81jk1.jpeg
ahs2uzn.jpeg

MEXC Afet Bölgesine Ulaştı!

Devamında ikinci insanı yardım tırınıda hızlıca hazırlayıp deprem bölgesine doğru yola çıkarttı.

eluofr8.jpeg

MEXC Türkiye ekibi bu talihsiz olayın ilk dakikasından bu zamana kadar takipçisi olduğunu ve Kripto borsa platformları arasında ilk yardım eyleminde bulunarak tüm borsalara örnek bir davranış sergilemesi gözlerden kaçmadı. Bugün itibarıyla üçüncü yardım aracınıda içerisinde temel ihtiyaç malzemesi dolu üçüncü aracınıda Gaziantep'e doğru yola çıkarttı.

n1907t3.jpeg

Türkiye'deki deprem sonrası yardım aracılarının hizmet verebilmesi için, ülkenin farklı bölgelerinden yardım kuruluşlarının desteği çok önemlidir. Yardım aracılarının hizmete girebilmesi için, ülkedeki farklı bölgelerden destek verenler gerekiyor. Bu nedenle, yardım aracılarının hizmet verebilmesi için, ülkemizdeki herkesin desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sizlerin de Türkiye'nin farklı bölgelerinden yardımlaşma kuruluşlarına desteği ile, Türkiye'deki deprem sonrası ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için hizmet verebilen yardım aracılarının hizmete girmesine yardımcı olabilirsiniz.

Üst Alt